CENTRUM KONFERENCYJNE

CENTRUM KONFERENCYJNE posiada sale szkoleniowe i bankietowe z doskonałym wyposażeniem w tym do wideokonferencji oraz z obsługą techniczną na wysokim poziomie. Stanowi idealne miejsce na zorganizowanie konferencji tematycznej, sympozjum, szkolenia i imprezy biznesowej.

Organizacja konferencji, szkoleń i bankietów

Przestronne wnętrza pozwalają na organizację bankietów, konferencji, wideokonferencji oraz dowolnych imprez firmowych i spotkań biznesowych, bankietów, eventów, uroczystości oraz biesiad. Znajdujące się w obiekcie Bistro „Pod wieżami” zapewnia profesjonalną obsługę cateringową wszelkiego rodzaju spotkań.

Sale szkoleniowe, konferencyjne i bankietowe - świetna lokalizacja

Doskonała lokalizacja CENTRUM KONFERENCYJNEGO w Katowicach przy ul. Mickiewicza 29, stanowi dużą łatwość w dojeździe bez względu na środek lokomocji. Sale konferencyjne, szkoleniowe i bankietowe są wyposażone w kabiny do tłumaczeń symultanicznych, klimatyzację, nagłośnienie, nowoczesne urządzenia audio-wizualne w tym do przeprowadzenia wideokonferencji i telekonferencji, bezpłatny dostęp do Internetu, recepcję, własne usługi cateringowe (śniadania, obiady i lunch).

Wynajem sal szkoleniowych

Zamów online: administracja@biurocentrum.com.pl

Bistro "POD WIEŻAMI"

Wesela, komunie, bankiety, imprezy okolicznościowe, catering Katowice Czytaj więcej