Kontakt

Zarząd Spółki
Prezes Zarządu – Ryszard Krzeszowiak
e-mail: r.krzeszowiak@biurocentrum.com.pl
tel. 32 207 21 82
Wiceprezes Zarządu Andrzej Kluba
e-mail: a.kluba@biurocentrum.com.pl
tel. 32 207 22 08

Dział Techniczny
Dyrektor ds. techniczno-eksploatacyjnych
Prokurent
Leszek Nowak
tel. 32 207 21 82
e-mail: l.nowak@biurocentrum.com.pl

Elżbieta Kochańska
tel. 32 207 21 82
e-mail: e.kochanska@biurocentrum.com.pl

Księgowość
Pełnomocnik Zarządu ds. Księgowo-finansowych
Adrian Kaczmarek
tel. 32 207 22 09
e-mail: a.kaczmarek@biurocentrum.com.pl
Anna Musiał
tel. 32 207 22 06
e-mail: a.musial@biurocentrum.com.pl

Kadry
Karolina Knapik
tel. 32 207 22 02
e-mail: k.knapik@biurocentrum.com.pl

Wynajem powierzchni biurowej,
konferencyjnej, reklamowej

Małgorzata Surniak
tel. 32 207 22 05
e-mail: m.surniak@biurocentrum.com.pl

Restauracja, usługi cateringowe
Katarzyna Kołodziej
tel. 32 207 27 77
e-mail: gastronomia@biurocentrum.com.pl

Korzystanie z witryny oznacza, że akceptujesz politykę prywatności

Copyright © 2017 Biuro Centrum

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych.
Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Państwa potrzeb. Każdy ma możliwość wyłączenia ich
w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. więcej w naszej Polityce prywatności Zamknij